تبلیغات
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم - جشـــــن تولــــــــد
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم
همواره آمادهء دریافت نظرات و پیشنهاداتِ شما عزیزان هستیم...

مرتبه
تاریخ : شنبه 20 شهریور 1395

جلسه سوم از دور ششم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60  منطقه اصفهان نمایندگی میرداماد با نگهبانی موقت مسافر  اکبر و استادی مسافر عبدالله و دبیری  مسافر آرش در تاریخ پنجشنبه 96/06/18 با دستور جلسه ((وادی چهاردهم)) و(( جشن سومین سالروز رهایی مسافر امید)) رأس ساعت 17 شروع بکار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

((آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی ست))

قرار گرفتن وادی 14 در اخر کتاب وادی ها نشانگر این است که من باید از 13 وادی قبل گذر کرده باشم وآن ها را در درون خودم پیاده کرده باشم تا به وادی تا به وادی 14 رسیده باشم .مطالبی که در وادی ها گفته شده تماما زنجیر وار بهم متصل هستند. 

در وادی چهاردهم به ما میگوید که باید کینه ونفرت رو از دل بیرون کنی وآموزش بگیری تا به محبت برسید ، محبت پارامتری است که درون همه انسانها نهفته است واین عشق نهفته را میتوانم با تزکیه وپالایش روشن کنم واز آن استفاده کنم.

در کنگره 60 انسانی که وارد میشود عشق ومحبت درونش وجود دارد ولی کور وخاموش میباشد که با آموزش آن عشق ومحبت فعال میشود.

وادی 14 وادی عشق است ، عشق یعنی رسیدن به قدرت مطلق ورسیدن به خداوند که ما از آنجا انشعاب یافته ایم .درسی که من شخصا از این وادی گرفتم این است که محبت بدست آوردنی نیست ،محبت را خداوند در درون تمام انسانهاوتک تک موجودات  قرار داده است وقتی که من عشق داشته باشم به کنگره ونسبت به راهنمایم میبینم که سفر کردن برای من عشق ومحبت است .

مطلب مهمی که در وادی 14 خیلی به چشم میخورد ، مساله دافعه وجاذبه است ، ببینید هر انسانی اگر کینه ونفرت بکارد چه برداشت خواهد کرد ؟ مسلما کینه ونفرت برداشت خواهد کرد و لی اگر عشق ومحبت بکارد قطعا عشق ومحبت براشت خواهد کرد.

عشق ومحبت باید بلاعوض باشد مثل یک راهنما در کنگره 60که بدون هیچ چشم داشتی به همنوع های خودش کمک میکند تا انها را از تاریکی به نور وروشنایی هدایت کند.

اما دستور جلسه دوم تولد 3 سالگی آقای امید اسدیان:

امید وقتی وارد لژیون من شد مصرف قرص ، تریاک وحشیش داشت ، انسان فوق العاده با محبتی است البته در کنگره با محبت شده ،قبل از کنگره مصرف کننده قرص بوده ویک مصرف کننده قرص یک انسان پرخاشکر وخشن است.

اقا امید اومد به کنگره 60 وسفرش رو شروع کرد به مدت 11 ماه وشد یک انسان با محبت وشخصی است با دانایی بالا،ولی تا کسی از او سوالی نپرسد حرفی نمیزند . و اطلاعات جهانبینی فوق العاده بالایی دارد.

امید شخصی بود که بسیار خوب فرمانبرداری میکرد والان که خودش راهنما شده فرمانده خوبی هم شده وبه جای اینکه معلم اعتیاد باشه ، معلم درمان اعتیاد شده واین کار بسیار مهمی ست .

من بیشتر از این صحبت نمیکنم واین روز قشنگ رابه آقای مهندس دژاکام ،خانم آنی و پدر ، مادرش وراهنمای مادرش وبه خودش تبریک میگویم وانشاالله که سالهای سال در کنگره خدمت کند ورهجوهای خوبی تحویل کنگره بدهد.

مسافرامید       آنتیکس: مصرف انواع موادمخدر؛ آخرین مصرف:قرص،تریاک،الکل و حشیش      راهنماعبدالله موسوی  

مدت سفر:۱۱ماه و ۲۷روز             رهایی: سه سال و ۵روز

                                                                       آرزوی مسافر امید:

                              تمام افراد کنگره و انسانهای در دام گرفتار، به خواسته های معقولشون برسند

خلاصه سخنان مسافر امید:

نازم به خاک  راه کنگره 60 که از درش                    هر شب خراب آمده آباد رفته ام

آمو خــتم زشـــیوه ورسـمش محـبتی                          شاگـردم وبه مکتب استاد رفته ام

فهماند مرا که درسیاهی مصرف زجهل خود               باپای خویش در پی صیاد رفته ام

چیزی که ما در کنگره یاد میگیریم ،همان عشق آقای مهندس به ماست . برایش مهم نیست که شخص چگونه سپاس گذاری میکند یا آیا اصلا سپاسگذاری میکند ؟ زیرا کار خودش را می کند و عاشق را حساب با عشق است ، با معشوق چه حسابی ست .

در کتاب 60 درجه ما داریم که تولد ها شبیه همدیگر هستند. اما در جزییات تفاوت های بسیار عظیمی دارند .ظاهر همه جشن تولد ها یکی است ولی چیزی که برای من مهم بوده اون مسیری است که شخص پیموده ،همه افراد لازم نیست که راه را به یک روش طی کنند ..

خیلی افرا د معتقد هستند که نباید به گذشته برگشت وزیاد فکر کرد چون ممکنه گذشته شخص او را از لحاظ فکری بهم بریزد ولی من به شخصه خودم رو مدیون گذشته ام می دانم به خاطر چند سالی که در تاریکیها بودم ومواد مصرف میکردم خدارا شکر کردم .به خاطر اینکه هر چه دارم از کنگره دارم .وباز هم میگویم اگر در خوشی هایم ودر سلامتیم شکر گذار داشته هایم نباشم ، موقعی که ندارم نباید گله ای داشته باشم .

یک مطلب مهم دیگراین است که رسیدن به یک جایگاه یک موضوع است ونگه داشتن آن جایگاه موضوع مهم تری  است خوب ما 11 ماه سفر می کنیم ومثلث درمان را هم تکمیل میکنیم و به رهایی می رسیم اما  آیابعد از درمان ما مسیر دیگری نداریم ؟ یک کوهنورد وقتی اولین قله را فتح کرد دیگر ادامه مسیر نمی دهد تا به قله های بالاتر برسد ، منِ امید الان به جایگاه کمک راهنمایی رسیدم وتازه دوره آموزش 4 ساله برا من شروع شده و بعد اموزشهای دیگر.....

 شخصی که با  30 تا 35 سال تخریب وارد کنگره میشوداگر بخواهد عدالت را از دیدگاه خودش (برابری) نگاه کند باید 30 تا 35 سال درمانش طول بکشد اما ما میبینیم که با درست حرکت کردن در کنگره این مهم در 11 ماه امکان پذیر است پس بایستی این مدت را با بهترین کیفیت سپری کرده و و آن را از دست ندهیم واین امر خود ،سپاسگزاری میباشد.

راهنمای همسفر خانم مریم :

من این روز را به خانم فرخ لقا ، به اقا امید وراهنمای بزرگوارشون وبه تمامی اعضای کنگره 60 تبریک میگویم و انشاالله هر چه زودتر خانم فرخ لقا را در لژیون خودش وبا شال کمک راهنمایی ببینیم.

همسفر خانم فرخ لقا:

فکر کنم هر کسی دوست داشته باشد این جایگاه رو لمس کند ، خیلی خوشحالم واین روز رو به راهنمای خودم خانم مینا که جایشان خیلی خالی است وهمچنین به اقا عبدالله وتمامی اعضای کنگره 60 ودر صدر همه به آقای مهندس وخانواده ایشان تبریک می گویم .


 

ارسال توسط استاد لژیون
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ