تبلیغات
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم - گزارش جلسه خصوصی مسافران نمایندگی میرداماد اصفهان
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم
همواره آمادهء دریافت نظرات و پیشنهاداتِ شما عزیزان هستیم...

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395
بنام قدرت مطلق

در روز شنبه مورخ 11اردیبهشت ماه1395 جلسه سیزدهم از دور ششم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 منطقه اصفهان نمایندگی میرداماد به استادی آقای جهانگیر و نگهبانی آقای امید و دبیری آقای میثم با دستور جلسه: "  هفتهء راهنما"  رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

اصه سخنان استاد:
این دستور جلسه از دو نظر حائز اهمیت است ، یکی شناخت راهنما و جایگاه آن و یکی تجلیل و سپاس از آنها که هر دو آموزش است .
راهنمایان در کنگره 60 جایگاه بالا و محترمی دارند که به سادگی این جایگاه را به هرکس نمی دهند.
کسی که در کنگره 60 راهنما شده و به این جایگاه رسیده مثل تمام سفر اولی ها یک مصرف کننده بوده که سالها در رنج و سختی بوده و با سعی و تلاش به درمان و رهایی رسیده است .....
 در ادامه می بیند که یک چیز کم دارد ، و به سوی تعالی و تکامل که  همان سفر دوم و خودسازی می باشد شروع می کند ، و می بیند که باید یک مسئولیت و جایگاه بالاتری برخوردار  باشد که انسان بتواند آن ترقی و تعالی را داشته باشد ، و در نتیجه دانش کنگره را فرا می گیرد و با قبولی در امتحانات فنی و جهانبینی و در ادامه با تأیید مرزبانان و دیده بانان و مصاحبه در تهران موفق به گرفتن شال نارنجی گردد.



و اما اصل یک راهنما علم و دانش آن و سپس طریقه درمان فرد مصرف کننده که همان روش درمان DST  است را به نحو احسن عمل کند .
یک راهنما به این راحتی در این جایگاه قرار نگرفته است ، باید دانش مربوطه را کسب کرده باشد که در اینجا تبدیل به یک فوق تخصص درمان اعتیاد گردد ، و به گفته آقای مهندس کسی که بلد راه نباشد ، نمی تواند جان 30 یا 40  انسان را سالم به مقصد که همان درمان قطغی اعتیاد است برساند.



در پایان در مورد سپاس و قدردانی از راهنمایان است و می توان یاد بگیریم از کسانی که برای ما زحمت می کشند از آنها تقدیر به عمل آوریم .



ارسال توسط استاد لژیون
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ