تبلیغات
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم - گزارش جلسه خصوصی مسافران نمایندگی میرداماد اصفهان
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم
همواره آمادهء دریافت نظرات و پیشنهاداتِ شما عزیزان هستیم...

بنام قدرت مطلق

در روز شنبه مورخ 4اردیبهشت ماه1395 جلسه دوازدهم از دور ششم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 منطقه اصفهان نمایندگی میرداماد به استادی آقای محمد و نگهبانی آقای امید و دبیری آقای میثم با دستور جلسه: "  آداب معاشرت و بی ادبی،تعادل و بی تعادلی"  رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

اگر ما آداب و معاشرت را فرا گرفته باشیم , می توانیم ادب را در تمام امور اجرا کنیم . ما در زندگی و روابط اجتماعی به آداب و معاشرت احتیاج داریم در کنگره یکسری آدابی داریم و بیرون از کنگره یکسری آداب دیگر , که باید بلد باشیم  آداب و معاشرت هر جایی را در جای خودش رعایت کنیم....در مورد تعادل چیزی که کنگره به آن اشاره می کند این است که درمان فوق درک و تعادل فوق درمان است . یعنی تعادل بالاتر از درمان است . کنگره جایی است که میتوان در آن به درمان و بعد از آن به تعادل رسید . تعادل به معنا ی پایداری است , پایداری هر ساختاری در مقابل نیروها و فشارهای وارده دوام و استحکام خود را حفظ نماید . یکی از دلایل درمان در کنگره 60 رسیدن به تعادل استو اگر می بینیم در کنگره 60 در صد برگشت خوردن افراد رها یافته کم و ناچیز است ,  دلیلش , رسیدن به درمان واقعی و تعادل است . در کنگره یک مثلث درمان داریم که شامل سه ضلع  جسم , روان و جهانبینی است و تمام بار درمان روی این سه ضلع میباشد , که این سه ضلع با همدیگر رشد کنند , مثلث دیگری هم داریم به نام مثلث دانایی که تشکیل شده است از سه ضلع , تفکر , تجربه و آموزش است که این سه ضلع هم باید با همدیگر رشد کنند , که اگر یک ضلع آن رشد نکند ما به آن تعادل نمی رسیم  .
درمان اعتیاد فقط این نیست که فرد مواد مخدرش را کنار بگذارد یا اینکه سیتم ایکس خود را راه اندازی کند بلکه , طریق درست زندگی کردن , سازندگی  , برخورد مناسب و آداب معاشرت هم از پروسه درمان می باشد.ارسال توسط استاد لژیون
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ