تبلیغات
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم - لحظه های ناب...
بیاییــــــــد این آتش ویرانگر را مهار کنیم
همواره آمادهء دریافت نظرات و پیشنهاداتِ شما عزیزان هستیم...

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 اسفند 1394
بنام قدرت مطلق
در روز چهارشنبه دوازدهم اسفندماه 1394 افتخار حضور در کنار عزیزانی را داشتیم که بند دیگری را ازپای نفس خویش گسستند و حریفی بنام سیگار را مغلوب خویش ساختند...

بقول شما بگوییم:مرحبا،آفرین!

به خوبی اراده و عزم راسخ شما که انشاءالله تداوم بخش کلیهء کارهای جاری و امورات شود و مجموعه ای از حرکتهای تازه و ثمربخش،آغازگر اندیشه و فکر نو و جاری به بیکران و مانند امواجی باشد که هر سویش،سازنده و پایان ناپذیر در دوران این چرخهء الهی گردد. شما در این مقوله، قالبی خواهید بود که باآن خشت از گل نمی سازند.بلکه قالبی خواهید شد که با آن در صنعت،قالب فلزهای محکمی را پی ریزی می نمایند  پس باید به قالب در حال ساخته شدن توجه بسیاری معطوف بدارید که قالب معیوبی نباشد و این در آینده و هدفهای شما باقی خواهد ماند... (سردار)


آقای: میثم _ نام راهنما : مسعود _ آنتی ایکس : سیگار _ مدت سفر: 10ماه و 2روز _ داروی درمان : آدامس نیکولایف _ نمایندگی: میرداماد اصفهان.

آقای: محمد _ نام راهنما : مسعود _ آنتی ایکس : سیگار _ مدت سفر: 10ماه _ داروی درمان : آدامس نیکولایف _ نمایندگی: میرداماد اصفهان.

آقای : محمود _ نام راهنما : مسعود _ آنتی ایکس : سیگار _ مدت سفر: 10ماه و 2روز _ داروی درمان : آدامس نیکولایف _ نمایندگی: میرداماد اصفهان.

تبریک صمیمانهء مارا هم پذیرا باشید و امیدوارم بزودی مفتخر به دریافت شال کمک راهنمایی گردید و شاهد تشکیل لژیون شما عزیزان باشیم.همواره سرفراز و پیروز باشید و به تمامی شما دوستان و اعضای کنگرهء بزودی جهانیِ 60 تبریک عرض می نمایم!ارسال توسط استاد لژیون
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ